Protetyk Tychy – Stomatologia Estetyczna

Wizytówką każdego z nas jest piękny, nieskrępowany, a zarazem zdrowy uśmiech. Dodaje on nam uroku i pewności siebie. Jest najlepszym sposobem na podniesienie samooceny. Stomatologia estetyczna to szeroki dział obejmujący zabiegi poprawiające wygląd zębów dzięki zmianie ich kształtu, ustawienia i koloru.

W celu uzyskania pięknego uśmiechu proponujemy Państwu między innymi:

Wysokoestetyczne odbudowy kompozytowe

protetyka tychy

W Studiu Uśmiechu korzystamy z najlepszych dostępnych na rynku materiałów do wykonywania wypełnień estetycznych.
Wybielanie zębów

stomatologia estetyczna tychy

Udowodniono, że posiadanie jaśniejszego odcienia zębów sprawia, że inni postrzegają nas jako młodszych i atrakcyjniejszych.

Więcej informacji o wybielaniuLicówki

protetyk tychy

Cienkie płatki porcelany umieszczane na zębie w celu odtworzenia estetycznego wyglądu zębów przebarwionych, startych, pękniętych lub ukruszonych. Licówki są także wykonywane w celu zamknięcia niewielkiej diastemy.  Wymagają minimalnej preparacji zęba.


Protetyka – korony protetyczne

protetyka tychy

Są  wykonywane w celu przywrócenia funkcji i estetyki znacznie zniszczonym zębom. Jest to także jeden z najczęstszych sposobów odbudowy zębów po leczeniu kanałowym. Trudno byłoby wyobrazić sobie dzisiejszą stomatologię bez zaawansowanego leczenia protetycznego. Tylko protetyka pozwala na uzyskanie znaczących zmian, zarówno o charakterze odbudowującym, jak i czysto kosmetycznym. Przy jej pomocy można osiągnąć satysfakcjonujące i rzeczywiście imponujące efekty. Dlatego też protetyka w naszym wykonaniu obejmuje kompleksowe leczenie, począwszy od diagnozy i zaproponowania modelu leczenia, przez jego przebieg i profilaktykę już po założeniu koron protetycznych. Mogą one stanowić przy tym część innej odbudowy protetycznej, np. jako element utrzymujący most, odbudowa na implancie.

Protetyka – mosty protetyczne

protezy zębowe Tychy

To protezy stałe, które odbudowują naturalny przebieg łuku zębowego, uzupełniając brak od jednego do kilku zębów. Most protetyczny zapewnia prawidłową relację szczęki do żuchwy oraz zapobiega przemieszczaniu się zębów umożliwiając prawidłowe żucie, mowę oraz odtwarza estetykę. Most utrzymywany jest na zębach sąsiadujących z luką po brakującym zębie.

Implanty

protetyka tychy

Implanty są nowoczesną formą rekonstrukcji uzębienia.

Więcej informacji o implantach

Dlaczego warto wybrać nasze usługi protetyki?

Protetyka to zaawansowana dziedzina, łącząca specjalistyczną, medyczną wiedzę oraz doskonałą znajomość technologii. W tak skomplikowanej materii najlepiej polegać na sprawdzonych specjalistach z miasta Tychy. Oddając się w ręce wykwalifikowanych ekspertów o dużym doświadczeniu, zyskają Państwo pewność, że każdy zabieg zostanie przeprowadzony prawidłowo. Korzystamy z najnowszych sprzętów, ponieważ chcemy oferować usługi o najwyższej jakości. Stawiamy na trwałe protezy zębowe, po które mogą sięgnąć wszystkie osoby z miejscowości Tychy. Zapewniamy profesjonalne zabiegi stomatologiczne, obejmujące m.in.: leczenie kanałowe pod mikroskopem oraz wykonanie koron i mostów. Dodatkowo proponujemy wizyty kontrolne, podczas których opowiemy o niezbędnych działaniach profilaktycznych.

Wiemy, że niezadowolenie z uzębienia potrafi być przyczyną wielu problemów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci z miasta Tychy czuli pełen komfort podczas każdej wizyty. Robimy wszystko, żeby spotkania przebiegały w profesjonalnej, a zarazem sympatycznej atmosferze. Do pacjentów podchodzimy bardzo indywidualnie. Szanujemy Państwa potrzeby, starając się do nich dostosować. Gwarantujemy, że protetyk szczegółowo przedstawi możliwe drogi leczenia oraz drobiazgowo wyjaśni, jak będzie przebiegał zabieg. Zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć obszernie na wszystkie pytania oraz rozwiać wszelkie wątpliwości. W Centrum Stomatologii Studio Uśmiechu od lat podejmujemy się zarówno prostych usług, jak i skomplikowanych zabiegów. Bez obaw mogą nam Państwo powierzyć uśmiech swój oraz swoich bliskich.