Stomatologia Estetyczna

Wizytówką każdego z nas jest  piękny, nieskrępowany, a zarazem zdrowy uśmiech. Dodaje on nam uroku i pewności siebie. Jest  najlepszym sposobem na podniesienie samooceny. Stomatologia estetyczna to szeroki dział obejmujący zabiegi poprawiające wygląd zębów dzięki zmianie ich kształtu, ustawienia i koloru.

W celu uzyskania pięknego uśmiechu proponujemy Państwu między innymi:

Wysokoestetyczne odbudowy kompozytowe

stomatologia estetyczna studio uśmiechu

W Studiu Uśmiechu korzystamy z najlepszych dostępnych na rynku materiałów do wykonywania wypełnień estetycznych.
Wybielanie zębów

stomatologia estetyczna tychy

Udowodniono, że posiadanie jaśniejszego odcienia zębów sprawia, że inni postrzegają nas jako młodszych i atrakcyjniejszych.

Więcej informacji o wybielaniuLicówki

licówki tychy

Cienkie płatki porcelany umieszczane na zębie w celu odtworzenia estetycznego wyglądu zębów przebarwionych, startych, pękniętych lub ukruszonych. Licówki są także wykonywane w celu zamknięcia niewielkiej diastemy.  Wymagają minimalnej preparacji zęba.

 

 

Protetyka – korony protetyczne

Protetyka - korony protetyczne

Są  wykonywane w celu przywrócenia funkcji i estetyki znacznie zniszczonym zębom. Jest to także jeden z najczęstszych sposobów odbudowy zębów po leczeniu kanałowym. Trudno byłoby wyobrazić sobie dzisiejszą stomatologię bez zaawansowanego leczenia protetycznego. Tylko protetyka pozwala na uzyskanie znaczących zmian, zarówno o charakterze odbudowującym, jak i czysto kosmetycznym. Przy jej pomocy można osiągnąć satysfakcjonujące i rzeczywiście imponujące efekty. Dlatego też protetyka w naszym wykonaniu obejmuje kompleksowe leczenie, począwszy od diagnozy i zaproponowania modelu leczenia, przez jego przebieg i profilaktykę już po założeniu koron protetycznych. Mogą one stanowić przy tym część innej odbudowy protetycznej, np. jako element utrzymujący most, odbudowa na implancie.

Protetyka – mosty protetyczne

Protetyka - mosty protetyczne tychy

To protezy stałe, które odbudowują naturalny przebieg łuku zębowego, uzupełniając brak od jednego do kilku zębów. Most protetyczny zapewnia prawidłową relację szczęki do żuchwy oraz zapobiega przemieszczaniu się zębów umożliwiając prawidłowe żucie, mowę oraz odtwarza estetykę. Most utrzymywany jest na zębach sąsiadujących z luką po brakującym zębie.

Implanty

protetyka tychy

Implanty są nowoczesną formą rekonstrukcji uzębienia.

Więcej informacji o implantach