Pokaż menu >

Protetyk Tychy – Stomatologia Estetyczna


Wizytówką, każdego z nas jest piękny, nieskrępowany, a zarazem zdrowy uśmiech. Dodaje on nam uroku i pewności siebie. Jest najlepszym sposobem na podniesienie samooceny. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości protez zębowych w Tychach, osiągną Państwo, w krótkim czasie efekt hollywoodzkiego uśmiechu. Zabiegi z zakresu protetyki w Tychach są bezbolesne. Nasz protetyk wykazuje się długoletnim doświadczeniem. Wystarczy udać się na konsultację, na której omówione zostaną wszelkie wskazania do wykonanego zabiegu.

Nowoczesna protetyka to innowacyjne rozwiązania, dzięki którym protezy zębowe odzwierciedlają naturalne uzębienie. Centrum Stomatologii Studio Uśmiechu, znajduje się w mieście Tychy. To właśnie tu, oferujemy naszym pacjentom nie tylko profesjonalną kadrę medyczną, ale też bogatą ofertę usług stomatologicznych. W dużym skrócie, stomatologia estetyczna to szeroki dział obejmujący zabiegi poprawiające wygląd zębów dzięki zmianie ich kształtu, ustawieniu i koloru. Finalnie, dbamy o Państwa zdrowie i dobre samopoczucie.

W celu uzyskania pięknego uśmiechu proponujemy Państwu między innymi:


Wysokoestetyczne odbudowy kompozytowe


W Studiu Uśmiechu korzystamy z najlepszych dostępnych na rynku materiałów do wykonywania wypełnień estetycznych.


Wybielanie zębów


Udowodniono, że posiadanie jaśniejszego odcienia zębów sprawia, że inni postrzegają nas jako młodszych i atrakcyjniejszych.

Więcej infromacji o wybielaniu


Licówki


Cienkie płatki porcelany umieszczane na zębie w celu odtworzenia estetycznego wyglądu zębów przebarwionych, startych, pękniętych lub ukruszonych. Licówki są także wykonywane w celu zamknięcia niewielkiej diastemy. Wymagają minimalnej preparacji zęba.


Protetyka – korony protetyczne


Są wykonywane w celu przywrócenia funkcji i estetyki znacznie zniszczonym zębom. Jest to także jeden z najczęstszych sposobów odbudowy zębów po leczeniu kanałowym. Trudno byłoby wyobrazić sobie dzisiejszą stomatologię bez zaawansowanego leczenia protetycznego. Tylko protetyka pozwala na uzyskanie znaczących zmian, zarówno o charakterze odbudowującym, jak i czysto kosmetycznym. Przy jej pomocy można osiągnąć satysfakcjonujące i rzeczywiście imponujące efekty. Dlatego też protetyka w naszym wykonaniu obejmuje kompleksowe leczenie, począwszy od diagnozy i zaproponowania modelu leczenia, przez jego przebieg i profilaktykę już po założeniu koron protetycznych. Mogą one stanowić przy tym część innej odbudowy protetycznej, np. jako element utrzymujący most, odbudowa na implancie.


Protetyka – mosty protetyczne


To protezy stałe, które odbudowują naturalny przebieg łuku zębowego, uzupełniając brak od jednego do kilku zębów. Most protetyczny zapewnia prawidłową relację szczęki do żuchwy oraz zapobiega przemieszczaniu się zębów umożliwiając prawidłowe żucie, mowę oraz odtwarza estetykę. Most utrzymywany jest na zębach sąsiadujących z luką po brakującym zębie.


Implanty


Implanty są nowoczesną formą rekonstrukcji uzębienia.

Więcej informacji o implantach


Dlaczego warto wybrać nasze usługi protetyki?


Protetyka to zaawansowana dziedzina, łącząca specjalistyczną, medyczną wiedzę oraz doskonałą znajomość technologii. W tak skomplikowanej materii najlepiej polegać na sprawdzonych specjalistach z miasta Tychy. Oddając się w ręce wykwalifikowanych ekspertów o dużym doświadczeniu, zyskają Państwo pewność, że każdy zabieg zostanie przeprowadzony prawidłowo. Korzystamy z najnowszych sprzętów, ponieważ chcemy oferować usługi o najwyższej jakości. Stawiamy na trwałe protezy zębowe, po które mogą sięgnąć wszystkie osoby z miejscowości Tychy. Zapewniamy profesjonalne zabiegi stomatologiczne, obejmujące m.in.: leczenie kanałowe pod mikroskopem oraz wykonanie koron i mostów. Dodatkowo proponujemy wizyty kontrolne, podczas których opowiemy o niezbędnych działaniach profilaktycznych.

Wiemy, że niezadowolenie z uzębienia potrafi być przyczyną wielu problemów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci z miasta Tychy czuli pełen komfort podczas każdej wizyty. Robimy wszystko, żeby spotkania przebiegały w profesjonalnej, a zarazem sympatycznej atmosferze. Do pacjentów podchodzimy bardzo indywidualnie. Szanujemy Państwa potrzeby, starając się do nich dostosować. Gwarantujemy, że protetyk szczegółowo przedstawi możliwe drogi leczenia oraz drobiazgowo wyjaśni, jak będzie przebiegał zabieg. Zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć obszernie na wszystkie pytania oraz rozwiać wszelkie wątpliwości. W Centrum Stomatologii Studio Uśmiechu od lat podejmujemy się zarówno prostych usług, jak i skomplikowanych zabiegów. Bez obaw mogą nam Państwo powierzyć uśmiech swój oraz swoich bliskich.


Najlepsze protezy zębowe – Tychy


Szacunkowo podaje się wiadomość do opinii publicznej, że z protez zębowych korzysta już ponad 9 milionów Polaków. Swoją popularność zyskują ze względu na dużą praktyczność. Znacznie ułatwiają życie po stracie jednego zęba, znacząco ułatwiają mówienie i żucie pokarmów. Protezy zębowe nie są też ingerencyjne. Wystarczy odpowiednie dopasowanie ich do naszego uzębienia, aby tworzyły idealny łuk z pozostałymi zębami. Należy pamiętać, że protezy zębowe w Tychach, należy wymieniać średnio co 5 lat. W czasie tego okresu, zachodzą liczne zmiany w budowie anatomicznej czaszki oraz dziąseł. Dlatego tak ważne jest, aby być pod stałą kontrolą specjalisty. Tychy leżą w województwie śląskim i to właśnie tutaj podczas codziennej pracy lekarskiej wykonywane są liczne zabiegi z zakresu protetyki. U nas podchodzimy indywidualnie, do każdego przypadku. Protetyka Tychy to więcej niż nienaganny uśmiech. Zależy nam na wykorzystywaniu najnowszych technologii medycznych, aby w rezultacie pacjent zyskiwał pewność siebie. Twarz jest naszą wizytówką, nie zapominajmy o tym.

Kontakt

Wyberz formę kontaktu
Informacje
Al. Bielska 105, 43-100 Tychy
502 02 82 72
kontakt@studio-usmiechu.com
Studio Uśmiechu to przyjazny i nowoczesny gabinet stomatologiczny w Tychach.
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 19:00
Sobota - Niedziela: Nieczynne
Go to top