Mikroprocesorowe urządzenia do podawania znieczuleń
SleeperOne 5 i QuickSleeper 5

Komputerowe podawanie znieczulenia minimalizuje dyskomfort oraz podnosi jego skuteczność. Środek znieczulający podawany jest bardzo wolno- umożliwia to znaczne obniżenie poziomu bólu oraz uzyskanie pełnego znieczulenia przy zastosowaniu mniejszej ilości leku. Jest polecany do wykonywania znieczuleń u osób wrażliwych na ból oraz u dzieci-również ze względu na kształt przypominający długopis. Ponieważ w Studio Uśmiechu stawiamy komfort pacjenta na pierwszym miejscu, jest to standardowy sposób znieczulania- bez dodatkowych kosztów.

Mikrosilniki endodontyczne

Dysponujemy różnego typu mikrosilnikami endodontycznymi. Pozwalają one precyzyjnie opracować nawet bardzo zakrzywione kanały korzeniowe. Dzięki możliwości zmiany ustawień prędkości i kontroli momentu obrotowego zminimalizowane zostało ryzyko złamania narzędzia w kanale korzeniowym zęba

Praca w powiększeniu: mikroskop zabiegowy, lupy

Użycie mikroskopu dentystycznego oraz lup pozwala dostrzec najdrobniejsze szczegóły w strukturze zębów zarówno podczas diagnostyki, jak i w trakcie terapii.
Zwiększa to precyzję pracy podczas leczenia zachowawczego oraz kanałowego. Umożliwia lokalizację oraz opracowanie cienkich i zakrzywionych kanałów korzeniowych, usuwanie złamanych narzędzi, pokonywanie niedrożności, powtórne leczenie kanałowe. Dzięki użyciu mikroskopu jesteśmy w stanie uratować zęby, które mogłyby być skazane na usunięcie.

Endometry nowej generacji

Dzięki endometrowi lekarz może precyzyjnie wyznaczyć długość kanału korzeniowego co jest niezbędnym warunkiem przeprowadzenia prawidłowego leczenia kanałowego.

Urządzenia do termicznego wypełniania kanałów

BeeFill oraz One Step Obturator to nowoczesne urządzenia do wypełniania kanałów ciepłą gutaperką. Zapewniają szczelne, trwałe i higieniczne wypełnienie kanałów korzeniowych w krótkim czasie.Decyduje to o powodzeniu leczenia endodontycznego.

Lampa do wybielania Beyond

Pozwala uzyskać lepsze, bardziej stabilne rezultaty wybielania. Niższa temperatura podczas zabiegu-w porównaniu z podobnymi urządzeniami-  zmniejsza dyskomfort pacjenta i minimalizuje ryzyko nadwrażliwości po wybielaniu.

Aparaty rentgenowskie do zdjęć wewnątrzustnych 

W trosce o wygodę naszych pacjentów, nasze centrum jest wyposażone w dwa aparaty rentgenowskie. Wykonanie zdjęcia w gabinecie pozwala na szybką diagnostykę i natychmiastowe podjęcie leczenia.Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych pacjentów, zdjęcia rentgenowskie w Studio Uśmiechu są zawsze wykonywane przez lekarzy dentystów, posiadających aktualne uprawnienia.

Autoklawy

Autoklaw z serii 300 B, szwajcarskiej firmy Unident, jest urządzeniem najwyższej klasy, która przekracza wymagania stawiane obecnie gabinetom stomatologicznym.
Autoklaw posiada mikroprocesorowy system kontroli parametrów pracy. Pozwala to zapobiegać zakażeniom krzyżowym i chroni pacjentów oraz personel.

Kontakt

Wyberz formę kontaktu
Informacje
Al. Bielska 105, 43-100 Tychy
502 02 82 72
kontakt@studio-usmiechu.com
Studio Uśmiechu to przyjazny i nowoczesny gabinet stomatologiczny w Tychach.
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 19:00
Sobota - Niedziela: Nieczynne
Go to top