Klauzula informacyjna dotycząca Pacjentów i Osób Upoważnionych przez Pacjentów Centrum Stomatologii „Studio Uśmiechu” s.c. Adrianna Jaros-Kmieć, Agnieszka Kurkowska-Doniec

 
1. Drogi Pacjencie / Osobo Upoważniona przez Pacjenta, Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Stomatologii „Studio Uśmiechu” s.c. Adrianna Jaros-Kmieć, Agnieszka Kurkowska-Doniec, zwane dalej: Administratorem. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: al. Bielska 105, 43-100 Tychy, adres e-mail: studio-usmiechu@home.pl lub telefonując pod numer: +48 502 02 82 72. Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, panem Adamem Dońcem (Doniec) pisząc na adres: al. Bielska 105, 43-100 Tychy, e-mail: iod.tomograf@gmail.com lub telefonując pod numer: +48 502 02 82 72.

2. Twoje dane przetwarzane są w celu ochrony stanu zdrowia, świadczenia usług medycznych, zarządzania udzielaniem tych usług oraz leczenia. Podstawą prawną przetwarzania pozyskanych danych jest Ustawa z dnia 6 listopada 2008r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.


3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy Twoich danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.


4. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.


5. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres wyznaczony właściwym przepisem prawa: Ustawa z dnia 6 listopada 2008r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.


6. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania, jak również masz prawo do ograniczenia przetwarzania danych. Zasady udostępnienia dokumentacji medycznej zostały określone przez przepisy polskiego prawa.


7. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.


8. Przekazaniem nam Twoich danych osobowych jest wymogiem ustawowym, dotyczy każdego Pacjenta, wobec którego realizujemy cele opisane w punkcie 2.


9. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*.

 *Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.

Kontakt

Wyberz formę kontaktu
Informacje
Al. Bielska 105, 43-100 Tychy
502 02 82 72
kontakt@studio-usmiechu.com
Studio Uśmiechu to przyjazny i nowoczesny gabinet stomatologiczny w Tychach.
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 19:00
Sobota - Niedziela: Nieczynne
Go to top