Witaj na Stronie Centrum Stomatologii „Studio Uśmiechu” w Tychach

„Studio Uśmiechu” to przyjazny i nowoczesny gabinet stomatologiczny w Tychach.

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej opieki stomatologicznej. Każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy dlatego leczenie prowadzone jest w warunkach pełnego komfortu.

Korzystamy z zaawansowanych technologii i sprzętu medyczno-diagnostycznego.

Standardowo zabiegi w „Studiu Uśmiechu” są poprzedzone komputerowo wspomaganymi systemami znieczuleń SleeperOne 5 oraz QuickSleeper 5, które w znaczący sposób redukują ból.
Takie znieczulenie w naszym Centrum – Tychy jest wykonywane GRATIS.

Bez bólu, bez stresu.

Stomatologia to nasza pasja. Każdy dentysta pracujący w „Studio Uśmiechu” – Tychy regularnie uczestniczy w szkoleniach oraz sympozjach aby poznawać najbardziej zaawansowane technologie. Tylko dobrze wykształceni stomatolodzy Tychy mogą zapewnić swoim pacjentom komfort oraz najwyższą jakość leczenia.

Zdrowy, piękny uśmiech? Teraz jest w zasięgu ręki. Wystarczy odwiedzić nasze gabinety stomatologiczne Tychy. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii estetycznej, higieny i profilaktyki, wybielania zębów, endodoncji oraz radiologii.

Stomatologia to obiekt naszych zainteresowań od wielu lat. Mogą Państwo mieć pewność, że stoi za nami tak wiedza, jak i praktyka. Program leczenia dostosowywany jest przy tym indywidualnie do potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy opuszczał nasz gabinet stomatologiczny w Tychach w pełni zadowolony.

Wiemy także, jak duży strach wywołuje czasem wizyta w gabinecie stomatologicznym Tychy. Dlatego dentyści z Tych wyróżniają się empatią, wrażliwością i wyczuleniem na potrzeby pacjenta. Jako najlepsi dentyści leczymy bezboleśnie i bezstresowo. Dbamy o poczucie bezpieczeństwa maluchów.

Gabinety stomatologiczne „Studio Uśmiechu” Tychy to właściwe miejsce, w którym głównym celem jest troska o pacjenta – o jego zdrowie, komfort w czasie wykonywania zabiegów i satysfakcję po opuszczeniu progu gabinetu. Nasi stomatolodzy Tychy mogą pochwalić się doświadczeniem i kompetencjami, czyniącymi ich specjalistami w swojej branży. To z kolei ma bezpośrednie przełożenie na jakość oferowanych przez nich usług. Dobry stomatolog? To nasz stomatolog.

Praca w powiększeniu: mikroskop zabiegowy, lupy

Użycie mikroskopu dentystycznego oraz lup pozwala dostrzec najdrobniejsze szczegóły w strukturze zębów zarówno podczas diagnostyki, jak i w trakcie terapii.
Zwiększa to precyzję pracy podczas leczenia zachowawczego oraz kanałowego. Umożliwia lokalizację oraz opracowanie cienkich i zakrzywionych kanałów korzeniowych, usuwanie złamanych narzędzi, pokonywanie niedrożności, powtórne leczenie kanałowe. Dzięki użyciu mikroskopu jesteśmy w stanie uratować zęby, które mogłyby być skazane na usunięcie.

Wykwalifikowany i zaufany dentysta w Tychach

Dentyści w naszym Studio Uśmiechu w Tychach wyróżniają się indywidualnym podejściem do pacjenta. Wiemy bowiem, że dla wielu osób wejście do gabinetu stomatologicznego wiąże się uczuciem lęku. Staramy się zatem, aby każda wizyta, niezależnie czy będzie to jedynie przegląd, czy leczenie kanałowe, przebiegała w komfortowych warunkach. Zespół naszych stomatologów w Tychach stawia na nawiązywanie dobrej relacji z pacjentem już od pierwszego spotkania. Wiemy, jak ważna jest atmosfera i poczucie bezpieczeństwa w gabinecie stomatologicznym. Wszystko po to, aby każdy czuł się u nas w pełni swobodnie.

Pomożemy w każdej sytuacji

Wielu pacjentów zgłasza się do nas z przeszywającym bólem zęba, uniemożliwiającym gryzienie, picie ciepłych lub zimnych napojów. Niekiedy towarzyszy temu obrzęk czy też powiększenie węzłów chłonnych. W takim przypadku najprawdopodobniej mamy do czynienia ze stanem zapalnym lub zakażeniem miazgi. Dochodzi do tego w wyniku próchnicy bądź urazu zęba. Pacjenci, słysząc o leczeniu kanałowym, mają wiele obaw. Niepotrzebnie! W naszym Studio Uśmiechu w Tychach przy udziale wykwalifikowanych stomatologów leczenie przebiegnie niemal bezboleśnie. Przyczyni się do tego odpowiednie znieczulenie. Przy właściwie przeprowadzonym leczeniu można szybko pozbyć się nawracającego bólu. Zdarzają się jednak sytuacje, że ząb wymaga odbudowy. Wówczas warto skorzystać z usług protetycznych. Korony protetyczne wykonywane są w celu przywrócenia funkcji i estetyki znacznie zniszczonym zębom. Pomożemy w każdej sytuacji – zapraszamy!

Wśród wielu zalet naszego Centrum znajdą Państwo najnowszy, najbardziej zaawansowany sprzęt, długie godziny otwarcia Centrum oraz klarowny, przejrzysty cennik.

W trosce o bezpieczeństwo naszych pacjentów i personelu szczególnie dbamy o prawidłowy przebieg procesów dezynfekcji i sterylizacji.

Co oferujemy:

Nasze gabinety są klimatyzowane.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum i umówienia się na wizytę. Kontakt


Kontakt

Wyberz formę kontaktu
Informacje
Al. Bielska 105, 43-100 Tychy
502 02 82 72
kontakt@studio-usmiechu.com
Studio Uśmiechu to przyjazny i nowoczesny gabinet stomatologiczny w Tychach.
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 19:00
Sobota - Niedziela: Nieczynne
Go to top